O.Šilhánek - Štígro.cz

Nehledejte cestu ke štěstí - jděte cestou štěstí!

Upozornění:

Tento web používá cookies pro zajištění funkčnosti webu. Pokud s jejich použitím nesouhlasíte, můžete jejich použití vypnout v nastavení Vašeho prohlížeče.

 

Všichni víme, že standardní hodina trvá 45 minut. Samozřejmě, že myslím vyučovací hodinu ve škole. 45 minut - to je vědecky potvrzená doba, jíž je člověk schopen cíleného soustředění. Právě tolik času má k dispozici vyučující k tomu, aby provedl veškeré administrativní práce, vyložil probíranou látku a zopakoval minulé. Někdy se dokonce odváží k něčemu tak nepopulárnímu, čímž je zkoušení nebohých žáků či studentů, v nejhorším případě písemná práce. Nějak tak probíhá normální hodina na většině škol...

Domácí hudební studioMáte rádi hudbu a chtěli byste se věnovat její tvorbě? Chcete si vytvářet vlastní podkresovou hudbu pro svá videa? Zajímá Vás tvorba hudby pomocí MIDI nebo Vás snad láká EDM (elektronická taneční hudba)? Natáčení podcastů? Chcete si virtuálně doplnit „kapelu“ ke svému nástroji? Chcete nahrávat dema své kapele? Nebo máte jakýkoli další důvod, proč mít doma své malé soukromé hudební studio? Nebojte se do toho pustit. V tomto tématickém seriálu zjistíte, co vše je k tomu potřeba. Není toho tolik, není to složité a hned na začátku mohu uklidnit, že to lze i tak, aniž by musel „vykrvácet“ Váš účet. A je to zábava!